One by one- lampa wisząca

W roku 2004 Steve Lechot zaprojektował zwiewną i lekką lampę One by one w wersji stojącej, stołowej i wiszącej. Na bazę i cztery pnie ze stali nierdzewnej zostały ‚nabite’ kolejne warstwy poliestrowego materiału odpornego na ogień i rozdarcia. Lampy nie zawierają źródeł światła. Dostępne są trzy długości lamp wiszących; 129, 159 i 185 cm. Każda z nich występuje w wersji On/Off do montażu na ścianie, ze ściemniaczem w kloszu i w systemie DALI (Digital Adressable Lightning Interface).   Jeśli chcesz poznać dokładniej tę ofertę odwiedź nas w showroomie lub napisz maila. z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Projekt: Steve Lechot

One by one- lampa wisząca

Produkt: One by one- lampa wisząca
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Belux

Zobacz One by one- lampa wisząca w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.