One by one- lampa stołowa

W roku 2004 Steve Lechot zaprojektował zwiewną i lekką lampę One by one w wersji stojącej, stołowej i wiszącej. Na bazę i cztery pnie ze stali nierdzewnej zostały ‚nabite; kolejne warstwy poliestrowego materiału odpornego na ogień i rozdarcia. Lampy wyposażone są w energooszczędne żarówki oraz Włącznik/Wyłącznik w kablu. Wymiary: 29×35 cm h.

Projekt: Steve Lechot

One by one- lampa stołowa

Produkt: One by one- lampa stołowa
Kategoria: Oświetlenie / Stołowe
Producent: Belux

Zobacz One by one- lampa stołowa w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.