Ondas

Ondas to propozycja odważna i elegancka. Gładkie jednobarwne tło kontrastuje z kolorem zakręconego wzoru wkomponowanego w powierzchnię dywanu. Jest to wspaniały przykład elementu dekoracji wnętrz, który nie narzuca swojej obecności, a znacząco wpływa na otoczenie.   Dywan wykonany został ręcznie i dostępny jest w wymiarach 170x240cm, 200x300cm. Grubość 20mm.Kolor biały lub czarny. Materiał:wełna 100%.

Projekt: Odosdesign

Ondas

Produkt: Ondas
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: Gan

Zobacz Ondas w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.