Nuur

Nuur jest to seria klasycznych stołowów: pojedynczy lub rozkładany blat na smukłych nogach. Rezultatem jest estetyczna i czysta kolekcja. Uniwersalny system opiera się na prostej zasadzie czterech delikatnych nóg. Nuur dostosowuje się do różnych funkcji i środowisk. Sprawdzi się w przestrzeniach biurowych, salach konferencyjnych, ale również w domu.

Blaty dostępne są w kwadratowych lub prostokątnych formach z kolorowymi laminatami lub fornirem. Baza dostępna w aluminium polerowanego lub malowana.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź plik poniżej lub skontaktuj się z nami. Jesteśmy do twojej dyspozycji.

Nuur

Produkt: Nuur
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: Arper

Zobacz Nuur w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.