Nouvelle Vague

Nouvelle Vague to szezlong. Lekka linia tego siedziska wypoczynkowego ma wielką siłę wyrazu. Wykonany z termoplastycznego materiału nadaje się także do użytku na zewnątrz. Dostępny w błyszczącym kolorze białym a dla wymagających oferowana jest dodatkowa poducha i podnóżek. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Projekt: Christophe Pillet

Nouvelle Vague

Produkt: Nouvelle Vague
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Porro

Zobacz Nouvelle Vague w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Marcel Wanders, Patricia Urquiola, Philippe Starck.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.