Nosy

Pracując przy biurku bardzo istotne jest światło- jego moc, możliwość regulacji ustawienia źródła światła. Nosy to elastyczna lampka biurkowa, stołowa, której tryb pracy zależy tylko od ciebie. Lampka w główne mierze wykonana jest z błyszczącego poliwęglanu co nadaje jej elegancji i gracji.   Do wyboru dwa neutralne kolory: biel i czerń. Zalecane źródło światła (nie znajduje się zestawie): GY 6,35 halostar Energy saver max 35W.

Projekt: Kostas Medugorac & Simon Busse

Nosy

Produkt: Nosy
Kategoria: Oświetlenie / Stołowe
Producent: Lightyears

Zobacz Nosy w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.