Norm 69

Norm 69 to futurystyczny kształt i materiał, z którego wykonany jest klosz. Możesz być pewien, że nikt nie przejdzie obojętnie obok takiej lampy. Świetnie sprawdzi się zarówno w prostym i skromnym wnętrzu jako podkreślenie charakteru pomieszczenia. Do wyboru kilka wielkości klosza. Zamów jedną dla Siebie!   Klosz wykonany jest z białej folii. Dostępne średnice: 42 cm, 51 cm, 60 cm, 78 cm.

Projekt: Simon Karkov

Norm 69

Produkt: Norm 69
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Normann Copenhagen

Zobacz Norm 69 w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.