Neat

Neat to stół idealny- prosty i funkcjonalny. Możemy go zastosować zarówno w domu, biurze jak i w przestrzeni publicznej. Wykonany z odpornych materiałów i dostępny w kilku rozmiarach. Dodatkowo posiada specjalnie zintegrowany uchwyt na kable.  Wykończenie: konstrukcja- aluminium malowane na biało blat- malowana proszkowo stal   Poniżej kilka informacji technicznych. Skontaktuj się z nami!

Neat

Produkt: Neat
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: Kristalia

Zobacz Neat w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.