NAP chair

Krzesło Nap jest odzwierciedleniem podejścia Kaspera Salto do projektowania. Szacunek do prostej formy i materiałów, wysoka jakość wykonania i wiara, że dobry projekt może poprawić jakość życia. Idealnie wyprofilowane, wygodne i eleganckie krzesło Nap sprawdza się w każdej przestrzeni, zarówno we wnętrzach  mieszkalnych jak i przestrzeniach publicznych. Do wyboru wersja z podłokietnikiem lub bez. Dostępne w  kilku kolorach.   Wym. 51 x 54 x 77 h cm, wys. siedziska 45 cm

NAP chair

Produkt: NAP chair
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Fritz Hansen

Zobacz NAP chair w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.