Na Xemena

Kolekcja na Xemena projektu Ramon Estave dla Gandia Blasco to sofy modułowe, fotele, stoliki, ławki, pufy , szezlongi i stoły.. Dzięki dużej ilości elementów możemy dostosować wymiary do potrzeb użytkowników , przygotowując większe lub mniejsze rozwiązania ? z myślą o konkretnych wielkościach tarasów czy innych miejsc w ogrodzie. Sofy i fotele usłane są poduchami z odpornych tkanin, ze zdejmowanymi pokrowcami. Szeroka gama kolorystyczna tapicerki pozwoli dopasować zestaw do Twojego otoczenia. Całość wykonana z najwyższej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne- anodowana lub malowana proszkowo stal, w trzech kolorach- aluminium, biały, piasek lub tabaka i z polietylenu. Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami!

Projekt: Ramon Estave

Na Xemena

Produkt: Na Xemena
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: Gandia Blasco

Zobacz Na Xemena w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.