Mr. Impossible

Przytulny fotelik o organicznej linii sugerujący komfort, poręczność i gust estetyczny. Krzesło stanowi syntezę najbardziej wyrafinowanego wzornictwa oraz najbardziej zaawansowanej technologii obróbki tworzyw sztucznych. Krzesło bowiem powstało na podstawie pomysłu łączącego ze sobą dwa korpusy z poliwęglanu bez użycia kleju. Obydwa korpusy połączono więc laserowo co nadaje krzesłu wielowymiarowości. Odporny na uderzenia i działanie czynników atmosferycznych nadaje się do użytku domowego jak i zewnętrznego.

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

Mr. Impossible

Produkt: Mr. Impossible
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Mr. Impossible w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.