Moorea

Wygodny, giętki, kolorowy, lekki. Elegancki wygląd i formalna prostota sprawiają, że Moorea doskonale wtapia się zarówno w przestrzenie domowe, jak i użyteczności publicznej. Pokrycie można zdejmować do czyszczenia. Idealnie nadaje się do gabinetu, pokoju młodzieżowego, ale też do biura jako indywidualne krzesło biurkowe (także w wersji obrotowej), do stołu konferencyjnego lub do sali kongresowej.

Projekt: Vico Magistretti

Moorea

Produkt: Moorea
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Moorea w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.