Misses Flower Power

Misses Flower Power to wazon projektu Philippe Starcka i Eugeni Quitlleta o zdecydowanie niezwykłych wymiarach. Poszukiwanie wywierających silny efekt gier chromatycznych doprowadziło do opracowania obróbki w wyniku której uzyskano półprzeźroczystą i nieregularną powierzchnię o efekcie „starego szkła”. Zastosowana po raz pierwszy na przeźroczystym poliwęglanie technologia „obrotowego tłoczenia” umożliwia uzyskanie jednej formy o wewnętrznej średnicy przeznaczonej do przechowywania ziemi, wody, roślin, kwiatów. Okrągła podstawa, wykonana w tym samym kolorze co cała konstrukcja, zapewnia optymalną stabilność. Maxi wazon jest też dostępny w wersji matowej wykonanej z polietylenu.

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

Misses Flower Power

Produkt: Misses Flower Power
Kategoria: Meble / Donice i wazony
Producent: Kartell

Zobacz Misses Flower Power w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.