Miss Less

Krzesło niczym rzeźba! Charakterystyczny błyszczący blok siedziska + delikatne opacie. Myślisz, że jest niewygodne? I tu Cię zaskoczymy!- wygodne jak żadne inne… Idealne zarówno do domu jak i użyteczności publicznej. W kilku kolorach: biały+ przezroczysty pomarańcz+ przezroczysty szary+ przezroczysty czarny+ przezroczysty czarny+ czarny biały + biały Materiał: poliwęglan barwiony w masie Wymiary: 42 x 45 x 84 h cm, wys. siedziska 42 cm   Skontaktuj się nami, w celu potwierdzenia terminu realizacji.

Projekt: Philippe Starck

Miss Less

Produkt: Miss Less
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Miss Less w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.