Misa Dropp

Zaprojektowana przez  Nielsa Romera  misa  Dropp  została zainspirowana rozbryzgującą się kroplą farby. Misa została wykonana z elastycznego silikonu – wewnętrzna powierzchnia przyciąga wzrok błyszczącym wykończeniem, podczas gdy powierzchnia zewnętrzna to matowe tworzywo.  Dropp!  z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym, a jego nietypowa forma będzie z daleka zwracała na siebie uwagę. Umieszczone wewnątrz obiekty wydają się wpadać do kolorowej cieczy, co dynamizuje projekt. Każda z mis Dropp! została umieszczona w efektownym opakowaniu prezentowym. Dostępne kolory: zielony, różowy, fioletowy, niebieski , biały i czarny. Materiał: silikon

Średnica: 29 cm

Projekt: Niels Romer

Misa Dropp

Produkt: Misa Dropp
Kategoria: Meble / Prezenty
Producent: menu

Zobacz Misa Dropp w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.