Minimo

Prostota, równowaga i symetria – to podstawowe zasady jakimi kieruje się japońska sztuka meblowania wnętrz. Takich też cech można doszukac się patrząc na stół Minimo projektu Piero Lissoni. Blat wsparty na lekko pochylonych nogach. Dostępny w trzech wymiarach i dwóch opcjach kolorystycznych. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Projekt: Piero Lissoni

Minimo

Produkt: Minimo
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: Porro

Zobacz Minimo w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.