Milan

Ozdobne poduchy Milan w bogatej ofercie tapicerek i ich kolorów udekorują każde pomieszczenie. Klasyczny kształt (45×45 cm) dopasuje się do sofy czy fotela zarówno w pokoju dziennym, dziecięcym jak i biurze.   Jeśli zainteresowała Cię ta oferta i chciałbyś poznać ceny wszystkich wykończeń skontaktuj się z nami.

Milan

Produkt: Milan
Kategoria: Meble / Inne
Producent: Softline

Zobacz Milan w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.