MIKA SUSPENSION

Światło subtelnie rozproszone przez piękne abażury lamp Mika, buduje niepowtarzalny nastrój zarówno we wnętrzach mieszkań jak i pokoi hotelowych. Do wyboru: Dwa kolory abażuru: czarny i biały Kilka kolorów opraw: czarny, biały lub aluminium. Kilka kolorów przewodów- czarny, brązowy, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy, biały. Stwórz swoją lampę   Mika i nie zapomnij nam powiedzieć jaki kolor oprawy i przewodu wybrałeś! Wymiary: sr. klosza 50 cm, wys. 24 cm max. 60W

MIKA SUSPENSION

Produkt: MIKA SUSPENSION
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Sotto Luce

Zobacz MIKA SUSPENSION w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.