MERMAID

Krzesło zaprojektowane w 2008/2009 r. przez Tokujin Yoshioka . Wykonane w całości z polietylenu o perłowym wykończeniu. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Trzy kolory do wyboru: biały, czarny i zielony. Wymiary: 70 x 65 x 83,5 cm , wys. siedziska 43,5 cm

Projekt: Tokujin Yoshioka

MERMAID

Produkt: MERMAID
Kategoria: Meble / Fotele
Producent: Driade

Zobacz MERMAID w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.