Meda Slim

Alberto Meda , 2004. Meda Slim to komfortowe, eleganckie i uniwersalne krzesło idealne do pracy, na konferencje, do restauracji, kawiarni ale również sprawdza się w domu. Jest bardzo wytrzymałym i praktycznym krzesłem. Krzesło dostępne z lub bez podłokietników, baza malowana lub polerowana, tapicerka skórzana lub z materiału. System Meda Slim zapewnia nawet łączniki krzeseł by umożliwić ustawianie ich w rzędzie. Zapraszamy do naszego salonu gdzie przedstawimy Ci pełną ofertę Alberto Medy .

Projekt: Alberto Meda

Meda Slim

Produkt: Meda Slim
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Vitra

Zobacz Meda Slim w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.