Meda Pal

Alberto Meda , 2005. Meda Pal ma delikatny wygląd. Łączy w sobie inteligentną technologię i wielką wygodę; jest prosty w obsłudze i dopasowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pięcioramienna baza wykonana jest z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym na kółkach przystosowanych do twardych lub miękkich powierzchni. Dostępna jest wersja bez lub z podłokietnikami o regulowanej wysokości. Tapicerka siedziska w tkaninie, a oparcia  w siatce. Pełną ofertę z przyjemnością zaprezentujemy Ci przy filiżance pysznego espresso w naszym showroomie. Zapraszamy.

Projekt: Alberto Meda

Meda Pal

Produkt: Meda Pal
Kategoria: Meble / Krzesła do pracy
Producent: Vitra

Zobacz Meda Pal w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Marcel Wanders, Patricia Urquiola, Philippe Starck.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.