Meda Chair

Alberto Meda , 1998. Krzesło to jest elastyczne i wygodne. Podąża za ruchami ciała. Meda Chair z powodzeniem łączy w sobie komfort, technologię i nowe podejście do estetyki. Konstrukcja krzesła wykonana jest z polerowanego aluminium. Krzesło na pięcioramiennej bazie z kółkami dostosowanymi do twardych lub miękkich powierzchni lub w wersji konferencyjnej na stopkach. Tapicerka z tkaniny Nova lub ze skóry. Podłokietniki z tworzywa lub polerowanego aluminium, z regulacją wysokości lub bez. Zapraszamy do naszego showroomu by poznać pełną ofertę krzeseł biurowych Vitra .

Projekt: Alberto Meda

Meda Chair

Produkt: Meda Chair
Kategoria: Meble / Krzesła do pracy
Producent: Vitra

Zobacz Meda Chair w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.