Max

Prosta i funkcjonalna pufa-leżanka dla każdego. Wspaniały mebel, który nie zajmuje dużo miejsca i w łatwy sposób z pufy zamienia się w pojedyncze łóżko. Wymiary: -99x74x44 cm h, -po rozłożeniu- 74x198x22 cm h.

Projekt: Thomas Muller & Jorg Wulff

Max

Produkt: Max
Kategoria: Meble / Pufy – relax
Producent: Softline

Zobacz Max w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.