Mauna Kea

Elegancja użytych materiałów i kolorów pozwala na zastosowanie kolekcji Mauna Kea w domu, biurze i restauracji. Wysoka jakość materiałów oraz ich wytrzymałość pozwala na użycie tego krzesła także na zewnątrz. Krzesło może być z lub bez podłokietników, na kółkach, może mieć także wersję krzesła barowego. Krzesła mogą być układane jedno na drugie, aż do 8 sztuk. Obrotowa wersja  jest wyposażona w regulowane siedzisko oraz samohamowane rolki. Krzesła mogą być sztaplowane aż do 8 sztuk.

Projekt: Vico Magistretti

Mauna Kea

Produkt: Mauna Kea
Kategoria: Meble / Hockery i stołki
Producent: Kartell

Zobacz Mauna Kea w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.