Materia

Materia to dywany wchodzące w skład kolekcji ręcznie tkanej. Dwie wersje kolorystyczne jednego wzoru, który jednocześnie jest geometryczny i organiczny zarazem. Odważna i śmiała propozycja dla każdego kto ceni sobie design najwyższej jakości. Jest to rozwiązanie dla domu, biura, przestrzeni publicznej. Materia dostępna jest w wersji kolorystycznej szarej lub brązowej w wymiarze 170×240 cm lub 200×300 cm. Grubość dywanu: 20 mm. Wykonany jest w 100% z wełny.

Projekt: Mario Ruiz

Materia

Produkt: Materia
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: Gan

Zobacz Materia w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.