Masters

Długo wyczekiwane krzesło Masters zaprojektowane przez Philippe Staarcka oraz Eugeni Quitlleta , które zostało nagrodzone w 2010 roku przez Muzeum Architektury i Wzornictwa w Chicago Nagrodą Good Design, pojawiło się w sklepach Kartell oraz punktach sprzedaży na całym świecie. Krzesło jest hołdem złożonym trzem ikonom wzornictwa: Series7 Arne Jacobsena , Tulip Armchair Eero Saarinena oraz Eiffel Chair Charlesa Eamesa . Te trzy niepowtarzalne sylwetki dały życie oryginalnej i uwodzicielskiej hybrydzie. Krzesło Masters opierające się na czterech smukłych nogach jest obszerne i komfortowe. Wyjątkowość krzesła tkwi w oparciu charakteryzującym się grą pełnych i pustych przestrzeni wynikającą z kształtnego połączenia trzech różnych oparć spływających do obwodu siedziska.. Krzesło jest lekkie, praktyczne i łatwe w przechowywaniu. Dostępne w wielu kolorach, jak również odporne na warunki zewnętrzne. Wymiary: 57x47x84 cm h.

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

Masters

Produkt: Masters
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Masters w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.