Masas

Masas jest klasycznym przedstawicielem dywanów Gan z kolekcji ręcznie tkanej. Wzór geometryczny z przenikającymi się kształtami w neutralnych kolorach pozwoli dopasować Masas do każdego pomieszczenia. Dywan o grubości 20 mm zapewnia komfort użytkowania.   Dywan dostępny jest w dwóch rozmiarach: 170x240cm i 200x300cm. Wykonany jest w 100% z wełny.

Projekt: Pablo Girones

Masas

Produkt: Masas
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: Gan

Zobacz Masas w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.