Maki

Prostota i naturalizm to podstawowe cechy nowej lampki Maki. Kształtem przypomina kielich kwiatu lub najprościej- zwiniętą w rulon kartkę papieru. Dzięki specjalni skonstruowanemu kloszowi światło delikatnie wydobywa się spod krawędzi nadając całości magii. Maki wspaniale prezentować się będą w przestrzeni domowe, biurowej czy publicznej. Klosz mimo delikatnego wyglądu wykonany jest z solidnego materiału- malowanego na 2 kolory aluminium. Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): halogen- 1x35W, 240V.

Projekt: Nendo

Maki

Produkt: Maki
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Foscarini

Zobacz Maki w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.