Magneti

Magneti to interesujące rozwiązanie dla biura i domu w wersji biurkowej i podłogowej. Najciekawszym elementem całej konstrukcji jest niewielki klosz, którego pozycję i wysokość regulować można za pomocą kulki magnesu. Rozwiązanie to jest niezwykle funkcjonalne i pomocne na co dzień. Lampki wykonane są z lakierowanej stali nierdzewnej. Źródło światła: Led. Dostępna w kolorze czerwonym lub szarym. Już niedługo lampka dostępna będzie w naszym sklepie. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Projekt: Giulio Iacchetti

Magneti

Produkt: Magneti
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Foscarini

Zobacz Magneti w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.