Lustro Mad

Olśniewające lustro w ramie aluminiowej- dostępne w dwóch wersjach- rama pokryta siatką ze stali nierdzewnej lub polerowane aluminium. Możesz wybrać lustro stojące na podłodze, wiszące lub oświetlone od tyłu za pomocą neonów.     Poniżej przygotowaliśmy wszystkie informacje techniczne. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Lustro Mad

Produkt: Lustro Mad
Kategoria: Meble / Lustra
Producent: Kristalia

Zobacz Lustro Mad w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.