Lustro Extra Large

Extra Large  te duże prostokątne lustra, które mogą być umieszczone zarówno poziomo jak i  pionowo. Z pewnością dodaje więcej głębi, wdzięku i światła w domach, obiektach handlowych itp.   Duża powierzchnia lustra jest zagłębiona w stosunku do jego prostej geometrycznej ramy- wykonanej z anodowanego aluminium – co zapewnia dodatkowy efekt perspektywiczny. Lustro Extra Large występuje także w wersji wolno stojącej na kolkach, dzięki czemu możesz je swobodnie przestawiać- tam gdzie tylko go potrzebujesz! Poniżej wszystkie informacje techniczne. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Lustro Extra Large

Produkt: Lustro Extra Large
Kategoria: Meble / Lustra
Producent: Kristalia

Zobacz Lustro Extra Large w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.