Lumiere 05- lampa stołowa

Lampy z serii Lumiere 05 to swoisty ukłon w stronę klasyki, przeszłości. Tradycyjny szklany klosz, jego opływowy i delikatny kształt przywołują na myśl stare lampy, które widywaliśmy w bibliotekach, gabinetach. Dzisiaj klasyka wzbogacona jest nową gamą kolorystyczną, nowymi materiałami. Klosz w kolorze białym, szarym, beżowym lub bursztynowym; baza to polerowane aluminium lub czarny chrom. Lampa stołowa dostępna jest w wersji On/Off lub ze ściemniaczem. Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): Lumiere 05 Duża- halogen energooszczędny 3x28W E14 Lumiere 05 Mała- halogen energooszczędny 1x42W E14.

Projekt: Rodolfo Dordoni

Lumiere 05- lampa stołowa

Produkt: Lumiere 05- lampa stołowa
Kategoria: Oświetlenie / Stołowe
Producent: Foscarini

Zobacz Lumiere 05- lampa stołowa w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.