Lumiere 05- lampa stojąca

Lampy z serii Lumiere 05 to swoisty ukłon w stronę klasyki, przeszłości. Tradycyjny szklany klosz, jego opływowy i delikatny kształt przywołują na myśl stare lampy, które widywaliśmy w bibliotekach, gabinetach. Dzisiaj klasyka wzbogacona jest nową gamą kolorystyczną, nowymi materiałami. Klosz w kolorze białym, szarym, beżowym lub bursztynowym; baza ze stali nierdzewnej. Lampa stołowa dostępna jest w wersji ze ściemniaczem. Zalecane źródło światła (nie znajduje się w zestawie): Lumiere 05- halogen energooszczędny 3x42W E14.

Projekt: Rodolfo Dordoni

Lumiere 05- lampa stojąca

Produkt: Lumiere 05- lampa stojąca
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Foscarini

Zobacz Lumiere 05- lampa stojąca w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.