Lubi

Ile mebli może spełniać funkcję leżanki, sofy, łóżka 1 i 2 osobowego jednocześnie? Lubi wszystkie te funkcje łączy w dekoracyjnej nowoczesnej formie. Skromny i elegancki design tego multi zadaniowego mebla wpasuje się zarówno w przestrzenie domowe jak i biura, biblioteki gdzie potrzebna jest chwilka na odpoczynek. Wymiary: -przed rozłożeniem- 203×82 44 cm h, – po rozłożeniu- 200x160x22 cm h.   Istnieje możliwość zamówienia wersji sofy z kieszeniowym materacem sprężynowym. Jeśli interesuje Cię to rozwiązanie skontaktuj się z nami.

Projekt: Kurt Brandt

Lubi

Produkt: Lubi
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Softline

Zobacz Lubi w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.