Lounge Chair

Od ponad 50 lat niezmiennie Lounge Chair to kombinacja doskonałej jakości materiałów użytych do jego produkcji jak również jakość wykonania w najmniejszym detalu perfekcyjna. Tradycyjne krzesło rodem z angielskiego klubu, wykonane ze skóry i w ciemnym drewnie było inspiracją dla Eams’ów tworzących Lounge Chair & Ottoman . Symbol statusu i bez wątpienia elegancja jaka wyróżnia ten fotel to łakomy kąsek dla kolekcjonerów. Nowa interpretacja tego fotela przy udziale Helli Jongerius dostępna również w bieli. Dostępne kolory skóry:biel, brąz, brązowo-czarny i czarny. Baza siedziska i oparcia w czterech rodzajach drewna:wiśnia, Santos Palisander, orzech i czerń. Baza czteroramienna chromowana lub polerowane aluminium. Jeśli interesują Cię szczegółowe informacje na temat tego kultowego fotela napisz lub zadzwoń do nas a odpowiemy na każde pytanie.

Projekt: Charles & Ray Eames

Lounge Chair

Produkt: Lounge Chair
Kategoria: Meble / Fotele
Producent: Vitra

Zobacz Lounge Chair w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.