Louis Ghost

Barokowy wzór odnowiony zgodnie z duchem czasu. Ten żart projektanta Philippe Starcka fascynuje swoją formą. Wygodne krzesło w stylu Ludwika XV wykonane z przezroczystego i kolorowego poliwęglanu. To łatwo rozpoznawalne krzesło ma bardzo silny charakter. W każdym miejscu będzie elementem elegancji i delikatnej ironii. Louis Ghost to krzesło zarówno do wnętrza domowego, jak i biurowego czy restauracyjnego. Odpowiednie do klasycznych drewnianych stołów oraz szklanych czy metalowych. We wnętrzu jest swego rodzaju rzeźbą. Odporne na zarysowania, stabilne, wygodnie wyprofilowane, można sztaplować aż do 6 krzeseł. Louis Ghost to pierwsze na świecie przeźroczyste krzesło wykonane z tworzywa dostępne w wersji ogniotrwałej.

Projekt: Philippe Starck

Louis Ghost

Produkt: Louis Ghost
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Louis Ghost w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.