Lotus

Nowoczesny minimalizm… Lotus to wielozadaniowy mebel modułowy. Jeśli lubisz przestawiać, aranżować wnętrze to Lotus jest rozwiązaniem dla Ciebie. Sofa znana jest na całym świecie dzięki udziałowi w serialu „Sex w wielkim mieście”.   Wszystkie elementy mają zdejmowane pokrowce, które występują w trzech tapicerkach w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo możesz kupić poduchy oraz metalowy łącznik, który pozwoli na stworzenie zgrabnej bryły ze wszystkich modułów.   Wymiary: – pojedynczy element- 98x98x82 cm h, – narożnik- 98x98x82 cm h, – pufa- 98x98x42 cm h, – poduchy- 62×45 cm h.

Projekt: Stine Engelbrechten

Lotus

Produkt: Lotus
Kategoria: Meble / Sofy i leżanki
Producent: Softline

Zobacz Lotus w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.