Lolita

„Who is afraid of pink?”  Nica Zupanc zadaje to pytanie i proponuje nam niezwykłą lampę i jak mówi: bawi się emocjami aby złamać codzienność. Coś w tym jest, nieprawdaż? Dostępna w czterech kolorach: biały, szary, różowy , czarny. Klosik może odchylać się do 45 stopni od pionu.     Żarówka max. 17 W
Podstawa z poliuretanu
Klosz z formowanego ABS Wymiary:
wys. 152 cm, średnica 37 cm

Projekt: Nika Zupanc

Lolita

Produkt: Lolita
Kategoria: Oświetlenie
Producent: Moooi

Zobacz Lolita w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.