Lizz

Krzesło o prostej linii wzorniczej Piero Lissoniego i Carlo Tamboriniego , przylegające do wyjątkowo wyrafinowanego i minimalistycznego stylu Pier’a Lissoni’ego. Wykonane metodą dmuchanego gazu, powstaje z jednej formy. Jego linia jest kwadratowa, siedzisko jest obszerne, oparcie jest niskie i szerokie. Stabilne, odporne na uderzenia, zarysowania i działania czynników atmosferycznych. Dostępne w bogatej kolorystyce w wersji lśniącej lub matowej. wymiary: 49x53x74 cm h.

Projekt: Piero Lissoni i Carlo Tamborini

Lizz

Produkt: Lizz
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Lizz w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.