Lifto LED

Projektant Thut w roku 1985 zaprojektowała znane już niemal na całym świecie lampki biurkowe Lifto. Połączenie nowej estetyki z funkcjonalnością zasłużyło na taką popularność. Całość wygląda niezmiernie delikatnie, więc nie należy się martwić czy obciąży wnętrze w którym się znajduje. Lampka jest niezwykle trwała i ekonomiczna. Wyposażona w ściemniacz, którym można tworzyć światło neutralne lub ciepłe białe. Możliwość montażu bezpośrednio do biurka lub do bazy. Zestaw zawiera źródło światła.

Projekt: Benjamin Thut

Lifto LED

Produkt: Lifto LED
Kategoria: Oświetlenie / Stołowe
Producent: Belux

Zobacz Lifto LED w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.