Lifto halogen

Projektant Thut w roku 1985 zaprojektowała znane już niemal na całym świecie lampki biurkowe Lifto. Połączenie nowej estetyki z funkcjonalnością zasłużyło na taką popularność. Całość wygląda niezmiernie delikatnie, więc nie należy się martwić czy obciąży wnętrze, w którym się znajduje. Lampka jest niezwykle trwała i ekonomiczna. Wyposażona w Włącznik/Wyłącznik oraz źródło światła. Możliwość montażu bezpośrednio do biurka lub do bazy.  

Projekt: Benjamin Thut

Lifto halogen

Produkt: Lifto halogen
Kategoria: Oświetlenie / Stołowe
Producent: Belux

Zobacz Lifto halogen w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Marcel Wanders, Patricia Urquiola, Philippe Starck.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.