Leaf

Kolekcja Leaf w subtelny i delikatny sposób nawiązuje do świata roślin. W skład tej serii wchodzą krzesła, leżanka, fotel wszystkie o bardzo delikatnej i zwiewnej linii. Konstrukcja mebli wykonana jest z metalu malowanego proszkowo dzięki czemu meble zyskują trwałość i odporność. Sprawdzą się zarówno w domu, restauracji jak i na dworze.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie ściągnij pdf’a, a jeśli będziesz chciał poznać cenę czy dostępną kolorystykę napisz lub zadzwoń do nas.

Leaf

Produkt: Leaf
Kategoria: Meble / Fotele
Producent: Arper

Zobacz Leaf w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.