Lazy

Elementem, który nadaje kolekcji Lazy niepowtarzalny charakter jest regulowane wezglowie. Patricia Urquiola zaprojektowała łóżko Lazy w wersji jedno i dwuosobowej. W wersji podwójnej wezgłowie składa się z dwóch niezależnych elementów i jest ?zmiękczone? przez poduszki. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów

Lazy

Produkt: Lazy
Kategoria: Meble / Łóżka
Producent: B&B Italia

Zobacz Lazy w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.