lampa YOYO

Lampa podłogowa z polietylenu, która wygląda jak gigantyczne yo-yo. Może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Na strychu, w ogrodzie lub w dużych pomieszczeniach, można ją  rozwinąć w każdym miejscu…. Długość kabla- 16 metrów.
Zalecane żarówki: 1 x 15W energooszczędne światło / E 27, żarówka nie wliczona w cenę.

Projektant: Catarina van Matern, Lisa Lindstrom
Długość: 28 cm
Wysokość: 47,5 cm
Średnica: 47,5 cm
Materiał: Polipropylen
Kolor: Biały

lampa YOYO

Produkt: lampa YOYO
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: AUTHENTICS

Zobacz lampa YOYO w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.