Lampa Taj

Taj to więcej niż lampa- to świetlista rzeźba! Piękna i praktyczna, do domu i biura. Do wyboru w czterech kolorach- przezroczystym, satynowym „zmrożonym” wykończeniu, czarna i biała. Taj wykorzystuje technologię LED. Materiał: Poliwęglan barwiony w masie Wymiary: 15 x 61 x 58 h cm.

Projekt: Ferruccio Laviani

Lampa Taj

Produkt: Lampa Taj
Kategoria: Oświetlenie
Producent: Kartell

Zobacz Lampa Taj w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.