La Boheme

Po raz kolejny kreacyjny geniusz Philippe Starcka i technologia firmy Kartell tworzą rewolucyjny i fascynujący projekt: La Boheme , kolekcja taboretów odwołujących się swoim kształtem do cennych amfor. Istnieją dwie kolekcje: La Boheme 2 i La Boheme 3 , każda odwołuje się do odmiennego obrazu amfory. Tylko wyjątkowa technologia opracowana w biurze projektowym Kartell pozwoliła na zrealizowanie kolekcji przezroczystych taboretów o specyficznym i wyjątkowym kształcie. Taborety mogą egzystować wszędzie: w salonie, ogrodzie, na tarasie czy w kuchni. Oprócz taboretów są też dostępne różnokolorowe wazony w tym samym kształcie. Eleganckie wzornictwo, barwy i materiał wyróżniają wazony, które nadadzą charakteru każdemu wnętrzu.

Projekt: Philippe Starck

La Boheme

Produkt: La Boheme
Kategoria: Meble / Hockery i stołki
Producent: Kartell

Zobacz La Boheme w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.