kuchnia bulthaup b2

bulthaup b2 to system kuchni gdzie marka udawadnia swojego pionierskiego ducha. bulthaup b2 to warsztat pracy w pierwotnym znaczeniu tego slowa: warsztat +  szafka na narzędzia. Szafa to miejsce do przechowywania przyborow kuchennych oraz żywności i przypraw. Szafa może również ukryć piec, zmywarkę i lodówkę. bulthaup b2  to doskonala alternatywa do tradycyjnej kuchni. Swoisty warsztat dla ludzi ceniacych oryginalność i funkcjonalność z ponadczasowym szlifem.  bulthaup b2 to efekt prac nad stworzeniem systemu kuchni otwartej, czerpiącej jednocześnie z przeszłości i współczesności. To zasługa ludzi z EOOS Design, którzy postanowili ułatwić funkcjonowanie w kuchni poprzez nawiązanie do układu warsztatów dawnych rzemieślników.

kuchnia bulthaup b2

Produkt: kuchnia bulthaup b2
Kategoria: Miejsce / Kuchnia
Producent: bulthaup

Zobacz kuchnia bulthaup b2 w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.