kuchnia bulthaup b1

Linia wprowadzona w 2008 r. charakteryzuje się niezwykla świeżością i bardzo atrakcyjna ceną. System mebli kuchennych  bulthaup b1 zostal stworzony dla rosnącej grupy ludzi świadomych, ceniących dobry design, tych którzy nie akceptuja żadnych kompromisow jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. bulthaup b1 to system mebli funkcjonalnych, jasnych i gładkich powierzchni o bardzo estetycznym wygladzie. bulthaup b1 jest harmonijnie i estetycznie doskonały. Ponadczasowe wzornictwo, wysoka jakość materiałów i precyzja wykonania to jego cechy charakterystyczne.

kuchnia bulthaup b1

Produkt: kuchnia bulthaup b1
Kategoria: Miejsce / Kuchnia
Producent: bulthaup

Zobacz kuchnia bulthaup b1 w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.