Kosmos Parasol

Parasol Kosmos jest zdecydowanie typowym przykładem innowacji extremis. Kosmos ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko funkcjonalność…
Interesujące zamykanie i otwieranie parasola, ciekawy design i wyjątkowo płaska powierzchnia, dzięki czemu jest bardziej odporny na wiatr.

Wszystkie komponenty techniczne są sprytnie ukryte przed wzrokiem, jest prawdziwym przykładem estetycznego piękna.  Parasol otwiera się za pomocą dwóch ukrytych magnesów. W bardzo wietrzne dni, magnesy można oderwać i parasol zamknie się automatycznie. Prosty skórzany pasek zapewnia, że ??nachylenie otwartego parasola jest wystarczające,by spływała woda. Informacje techniczne:
? Może być łączony z betonowym podłożem lub stawiany na gruncie
? parasol Kosmos jest dostępna bez lub z zintegrowanym oświetleniem
? parasol oferuje doskonałą odporność na wiatr ( Siła wiatru 6 stopni w skali Beauforta). Najlepiej jest umieścić parasol ze  otworem do kieruneku wiatru. W przypadku silnego wiatru parasol zamknie się automatycznie.
?  dzięki tkaninie high-tech poliester- parasol jest bardzo mocny i odporny na promieniowanie UV. Inne użyte materiały – aluminium i stal nierdzewna. Skontaktuj się z nami!

Kosmos Parasol

Produkt: Kosmos Parasol
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: extremis

Zobacz Kosmos Parasol w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.