Kinkiet/Reflektor OXX

 OXX to oprawa, która ma wiele zastosowań. Oprócz tego, że pięknie świeci- oświetla jednocześnie i podłogę i sufit! Wykonana z aluminium i szkła. Do wyboru dwa rodzaje wykończenia oprawy- aluminium polerowane lub satynowe z elementem transparentnym lub pomarańczowym. Kolory: aluminium satynowe lub polerowane+ transparent aluminium satynowe lub polerowane+ pomarańcz Moc: G9, 48W-230V Chcesz wiedzieć więcej? kontaktuj się z nami!

Kinkiet/Reflektor OXX

Produkt: Kinkiet/Reflektor OXX
Kategoria: Oświetlenie / Kinkiety
Producent: Tobias Grau

Zobacz Kinkiet/Reflektor OXX w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.